Mūsu mājas Ubud, divreiz :)

http://www.youtube.com/watch?v=EE8xoJcIZTY

Esam Bali kopš 27.aprīļa un palikām pilsētā Kuta līdz 1.maijam. Pēc tam ar autobusu atbraucām uz Ubud, kas ripoja mazliet ilgāk par 1 h, un, pa ceļam iegriežoties kādos 3jos homestay, atnācām pa mazajām, apburošajām ieliņām līdz šai vēl mazākajai ieliņai, kuras galā pa senatnīgu apzaļumotu arku var ienākt Sayong House sētā. Šeit ir gan bungalo, gan 3stāvu ēka teritorijas tālākajā malā, cauri dārzam pa taciņām atrodama. Šeit rit īsta ģimenes dzīve pēc visām Balinese tradīcijām. Pa dienām bērni spēlējas, bet pieaugušie dara visu, lai nodrošinātu ciemiņiem labu palikšanu. Šis arī ir viņu galvenais ienākumu avots.
Sākumā palikām šeit 2 naktis, bet tad bija jāpārvācas, jo kāds bija norezervējis ātrāk un mums vietas nesanāca. Pārvācāmies uz 2 naktīm uz Eustace Place, kas izrādījās dikti skaļa gan cilvēku ziņā, gan blakus esošās džungļainās apkārtnes, kas ir neticami, par cik, līdz galvenajai ielai ir 2 min kājām. Un tā ir visur Ubud. Daži putni ir pārāk aktīvi naktīs, lai mēs trauslie eiropieši labi izgulētos :D un sienas mājai tur ir no ķieģeļiem, bet vietām kaut kur ir izveidoti logi, kas aizklāti tikai ar tīklu nevis ar stiklu, tā kā nekādas skaņas netiek bloķētas :) Brokastot uz terases ir jauki un pa lielajiem logiem ienāk daudz gaismas, taču, lai koncentrētos darbam, šādai videi vēl neesam tik dresēti :) Nogalē bijām 3 dienu izbraucienā, kuram pienākas atsevišķs ieraksts, bet pēc atgriešanās Ubud, neveiksmīgi palikām modernajā Ayas Room, kur diemžēl istabā vispār neķēra wifi tīklu, un, par cik, man bija jāpaveic daži darbi pašā vakarā, tad ar to dēļ tā wi fi nomocījos līdz 2 naktī, sēžot ārā un ļaujot knaušiem vienkārši sevi galināt. Tas bija kritiskais brīdis, kad ĻOTI gribējās uz mājām Latvijā, iekrist savā gultā, jo pēc tām 3 aktīvajām dienām braucienā, gribējās komfortu, mieru un labu miegu BEIDZOT! Nākošajā rītā paēdām cenā iekļautos augļu salātus, kas te, par laimi, ir visos homestay un hoteļos, un aiz vājuma arī paņēmu kafiju :) Sapakojāma atkal somas un nācām uz Sayong house, kur uzreiz palikajām pirmajā bungalo, kas tagad bija jau brīvs un uz visām 4 naktīm, ko mēs gribējām :)))
Šobrīd ir piektdienas vakars un prātoju, vai apmeklēt rīt Food Yogi darbnīcu http://rawfoodbali.com/food-yoga-workshop-w-food-yogi-priya-vrata-may-11/, un vai vajadzētu tam ziedot naudiņas. Rīt 13os ir sarunāts arī meeting ar sievieti, ar kuru iepriekš sarakstījos par darba lietām, agrāk strādājot Windorse:Evolution, kas atrodas Cambridge, kur mēs nodzīvojām dažus gadus (hello, zinājāt, ja? :D). Šo sievieti man ieteica satikt UK kolēģe, kas jau sen pati ir pārvākusies uz vīra dzimteni USA, Sacramento, jo viņa pamanīja, ka es facebook nomainīju atrašanās vietu uz Ubud. Pati šeit ir bijusi un man pat 85% likās, ka otrajā dienā Ubudā redzēju savu agrāko Cambridge bosu Vajraketu ar riteni vizinoties gar centra tirgu Pasar Ubud :D Tas bija pat pirms es paspēju atcerēties, ka strādāju agrāk ar produktiem, kas importēti no Bali! :)
Vēl mēs prātulējam, vai vajadzētu braukt uz Gili islands. Ivars saka, ka Ubud viņam pietiek, un kaut kad mēs ceram arī dienvidos pie viļņiem atgriezties un vēl pabraukt ar dēļi pa viļņiem (ahhhh) :) Šoreiz tas būtu Seminyak vai Canggu nevis Kuta, jo Kuta ir pārāk aktīva un traka priekš mums, cienījama vecuma ļaužiem, kas aizbildinās, ka jāstrādā taču, utt. :D

Paldies par uzmanību, un priecāšos sagaidīt kādu viedokli zem ieraksta :D PROTAMS!

2 Comments

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s