19.maijs, atkal Kuala Lumpur lidosta.

Šobrīd esam jau 4.o reizi Malaizijas galvaspilsētas Kuala Lumpuras (KUL) lidostā. Pirmā reize bija 24.martā, lidojot no Krabi (Thailand) uz Siem Reap (Cambodia), pārsēžoties KL, otrā reize bija 15.aprīlī- no Hanoi (Vietnam) uz KL, trešā reize bija vakar, 18.maijā – no Bali (Indonesia) uz KL.

image
Pametot Bali 18. maijā 2013.

Šeit visur to saīsināti sauc par KL [kei:el]. Šorīt cēlāmies pirms saullēkta, lai brauktu no netālā hoteļa atkal šurp un lidotu uz Manila (Philippines). Hotelim iekļauts cenā bija shuttle bus uz lidostu un arī brokastis.

image
Saullēkts un mūsu atspulgs
image
Saullēkts KUL jeb Kuala Lumpur International Airport :)

Uz Manilu lidojam ar Malaysia Airlines nevis ar Air Asia kā ierasts līdz šim. Tikko iekāpām aparātā, ierīkojāmies 12E un 12D vietās, un redzam, te varēs arī paskatīties filmiņas (sarakstā ir kaut kāda Lost in Thailand), ar visām austiņām, kas uz katra krēsla noliktas. Lidojuma cena bija ar akciju par 69 ls/pers., ko Ivars noķēra skyscanner.net caur Asia Travel agent. Lidojums no Lumpuras līdz Manilai ilgs 3 h 50. Te var arī uzlādēt telefonu, tā kā, varbūt varēšu kaut ko vairāk šoreiz uzrakstīt. Uzreiz var manīt, ka šī ir citas klases aviokompānija, jo ir daudz vairāk vietas kājām, kas Ivaram ir svarīgi, ja ilgi jālido. Mazgabarītam, tā kā man, jau, protams, no problemo, un varu izdzīvot arī 1x1m, ja vajag :D

Ir 10:11 un pēc 4 min ceļamies augšā. Tur arī parakstīšu vēl kaut ko :)

Supersmuku maija svētdienu mums un jums!!!:)

Posted from WordPress for Android

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s