Waikiki rajons Honolulu pilsētā, Oahu salā, Hawaii Islands. 2013.

Labdien no Klusā okeāna vidus! :)

Pirmā diena un esam te bijuši 12 stundas. 15.ais lidojums un 32.ās mājas jeb gulta kopš 8.janvāra.

image
Rādu uz Hawaiian Airlines uzrakstu!

Pirmo reizi mūžā tik ilgi dzīvojam tajā pašā datumā – izlidojām no Manilas 25.maijā plkst. 20:00 un ielidojām Honolulu International Airport plkst. 12:30. Cik stundas tas sanāk? :))

image

Gulta Waikiki mums nebija norezervēta, jo viss likās ļoti dārgi un ne Tripadvisor par vacation rentals, ne Air BnB, ne Couchsurfing par kādu couchsurfing iespēju neviens neatbildēja, un vispār pietrūka laika to visu saplānot, tāpēc paļāvāmies uz Hotels Tonight websaitu, kurā Ivaram ar onkuļa sen e-pastā sūtīto piedāvājumu bija jābūt $25 atlaidei no kopsummas. Tā arī bija, bet norezervēt var vislētāk tikai tajā pašā dienā un brīdī, kad izlidojām no Manilas, diemžēl šeit vēl bija 24.ais datums. Galu galā, $99 par nakti bez tās atlaides likās pārāk sālīti (khm, laikam arī dēļ tā, ka pierasts maksāt $25 kā maksimums par 1 nakti visur Āzijā) un pēc ielidošanas, atbraucot līdz Waikiki, iegājām pirmajā Juice Bar (blakus un pretim bija arī jau pirmie Starbucks, Burger King un McDonalds), atklājām, ka tam cena ir jau $116. Norezervējām uz 3 naktīm 400m attālumā esošo Aqua Aloha Hotel par $87/per night. Tiekot līdz istabiņai, uzreiz atlūzām uz 4 stundām, un jāsaka, ka matracis ir dikti labs, ja ņem vērā, ka istaba skaitas basic. Brokastis te nav iekļautas, bet es diezvai gribētu, jo gan jau man, cienījamai princesei, būtu pārāk parasts tas tradicionālais westerna piedāvājums. Sen esmu pārāk izlepusi, lai ēstu nelabu pārtiku, nu, piedodiet man šito :(
Te ir arī baseins un gym, kurus varbūt rīt apskatīsim, bet ideāli būtu rīt visu dienu pavadīt ārā un peldēties jūrā. Būtu superlabi un noderīgi atgūt, kas zaudēts, iepriekš tikai sēžot Manilas istabā un pēc tam  lidaparātā, un tagad nu būs jāizskustas + jāsaelpojas šejienes svaigi maigais gaiss. Tiešām tāds svaigi saldens liekas, ar mazu frangipani pieskaņu :D

Pagaidām nav redzēta neviena vieta, kur varētu būt pārliecinoši svaigs un ēšanai vēlams, ķīmij-brīvs ēdiens. Par cik, ceļojot maximāli visu laiku pavadam apskatot visu apkārtējo un intensīvi strādājot, tad nevaram atļauties sevi slikti barot, lai saķertu kaut kādas sliktas dūšas un vēl nez kādas drazas! Totālā pārsteigumkārtā, pēc vakariņām meksikāņu La Cucaracha, un vējainas pastaigas, vērojot tūristus un vietējos pie bāriem un klubiem, briestot naktsdzīvei, atklejojām atpakaļ uz istabu ar vienu sarkano vīniņu un ieslēdzām amerikāņu televizoru, kurā pēc 20 min jau izskanēja mağiskais vārdu savienojums “raw food”!! Raidījums bija “Soul Food” kanālā PBS Hawaii. Protams, me šokā. Ivars jau visu laiku man saka, ka gan jau tik traki te nav ar visu, ieskaitot ēdienu, bet pagaidām es neļaušos ticēt, jo lasīts, dzirdēts ir PĀRĀK daudz. iespējams, ka Hawaii ir pieņemamāk nekā mainland USA, un, cerams, ka dārzeņus vismaz audzē uz vietas, kaut kādos dabiskos apstākļos arī, ne? To visu noskaidrosim tuvākajā laikā!
Uzkrītošas un biežas gan ir dažādu Cancer centru u.c. slimību centru reklāmas televīzijā. Tas gan ir tiešām dikti skumji :( Un cilvēku masas masveidā tak uzķeras uz tādām reklāmām, ja ir smuka, uzticama reklāma salikta kopā, ar pareizajiem tekstiem!

Parastā pārtikas veikalā dārzeņi TIK lieli, ka tiešām tie neliekas īsti riktīgi un ticami. Vai tiešām cilvēkiem nav bail tos ēst bez jebkādiem jautājumiem??? How come? Lēmums ir pieņemts rīt lejā recepcijā uzzināt, kur ir tuvākais farmers market. Varbūt arī tas ir naivi, bet savādāk varēsim Latvijā visu atlikušo vasaru pārtikt no gingershotiem un zaļajiem dzērieniem, lai izdzītu to visu uzkrāto drazu ārā. Ha ha!

Ielas, ietves, pilsētvide, veikali, palmas, visa tā savstarpējais izkārtojums un lielais plašums rada mazliet sajūtu it kā mēs atrastos GTA spēlē, tikai skatpunktam uz visu drošvien būtu jābūt no zagta mustanga.

Zemāk pievienotas telefonbildes! Atvainojos, ka tikai 2 mpx! Visticamāk, pēc gadiem tam pat būs savs šarms! 

Turpinājums obligāti sekos! Šeit ir tik daudz kas arī pozitīvs! Mēs secinājām, ka tomēr novērtējam arī to tīrību un kārtību. Ļoti var just, ka te nav tādas nabadzības. Un viss ir dārgāk tieši tapēc, ka Tu te sper savu kāju, staigā, skaties, elpo gaisu jeb vienkārši atrodies uz zemes, kas skaitās daļa no Amerikas Savienotajām valstīm. Par visu ēnas pusi, iesk. politiku, gan te smalki nespriedīsim.

Posted from WordPress for Android

Advertisements

3 Comments

  1. Aloha tai krastā!Njā, viss plūst un mainās…
    Un ceru, ka badā man tur ASV nenomirsi un maciņš nebūs izslaucīts līdz algas dienai!
    P.S. Kuras no 32 “mājām” bija vislabākās, 2x nav jāmin!

    Publicējis 1 person

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s