Mans bilžu prieks: Ierašanās Hawaii, Varavīksnes štatā.

Tas bija 10 stundu lidojums no Manila, Philippines, līdz Honolulu, Oahu, Hawaii, The Rainbow State, USA. Te arī citāts no ātrajiem pierakstiem telefonā: “Surfer filma. Piezemējāmies Honolulu 25th May, 12:21 PM local time. “In times of war of new technologies, surfing is the refuge for body and soul. As long as there are waves and surfers to catch them, the meaning of Aloha is alive.” Filmas beigās pat izspruka asaras, jo tā tik aizkustinoša bija! :) Tā bija filma, kura pastāstīja kaut ko daudz vairāk kā vien par sporta veidu! Diemžēl, tagad nevaru atrast, kura no visām sērfotāju filmām tā ir, jo nosaukums Deep Blue, kuru man pateica stjuartes, neuzrāda īsto filmu Google meklētājā.

Zemāk saliku fotogrāfijas, kurās redzamas pavisam vienkāršas lietas kā lidojums uz Honolulu, mūsu naktsmājas Waikīkī, apkārtne, sadzīve, veikalos nopērkamais, Waikīkī pludmale. Viss šķita fotogrāfējams un process notika autopilotā. Pašus foto redzēju vēlāk, jo mazajam fotoaparātam bija ieplīsis un pavisam sabēdājies ekrāns.

Pirmās stundas un pirmie spertie soļi uz Hawaii salas Oahu zemes virsas. Pirmā diena un pirmā vakara “apgaita”, pēc kārtīgas dienas snaudas.

Dažas nākamās dienas no pirmās nedēļas Hawaii salā Oahu.

Man tik ļoti pietrūkst puķainā gaisa smarža, kas ir tur! :)

Advertisements

One Comment

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s