Pavasaris sākas prātā

Jau ir izmēģinātas pirmās receptes no šīs grāmatas!! :) Bet tikai pateicoties šī brīža tropiskajai atrašanās vietai, jo Latvijā to piekopt katru dienu atļauties nevar!

andasstuff

Svaigesana

(For English version please scroll down the page)

Nē, svaigēšana nenozīmē zāles graušanu. Tas nav pasaulē garlaicīgākais dzīvesveids. Cilvēki, kas pievērsušies šim ēšanas veidam, nedzīvo ar nemitīgi kurkšķošu vēderu.

Gluži otrādi, svaigēšana ir maltīte, kas rosina fantāziju un kreatīvu darbošanos. Tā var būt tikpat sātīga kā termiski apstrādāts ēdiens. To var gatavot gan brokastīs, gan pasniegt viesiem mājas ballītē. Vienkārši ļaujiet vaļu iztēlei un ieklausieties, ko saka jūsu ķermenis un prāts.

Kad sāku iepazīt Sarmas Melngalis un Metjū Kenija pavārgrāmatu Svaigēšana. 100 receptes veselīgammirdzumam, sapratu, ka mani visvairāk tajā uzrunā autoru aizrautība. Nevis fanātiska, bet iedvesmojoša. Vai es pirms tam varēju iedomāteis, ka no ciedru riekstiem var pagatavot mērci, kas garšo tāpat kā siers? Vai, ka mājās gatavots sablenderēts Brazīlijas riekstu piens var būt tik garšīgs, ka to gribas pievienot ne vien kokteiļiem un brokastu kraukšķiem, bet viekārši dzert tāpat? Un, ka salāti ar jūras alģēm man liks…

Skatīt ziņu 1  371 more words

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s