Apzinātas Attiecības. Shelly Bullard.

Apzinātas Attiecības~

Mēs tuvojamies laika periodam, kurā attiecības ir gatavas iziet cauri lielām pārmaiņām. Pašreizējā paradigma nedarbojas. Cilvēki ir neapmierināti mīlestībā; cilvēki nezina, kas jādara, lai attiecības strādātu.

Un, ticiet vai nē, tas nav slikti. Jo tad, kad sistēmas sabrūk, ir tas brīdis, kad tās mainās. Es ticu, ka tas ir tas, kas notiek šajā intīmo partnerību jomā. Sabrukšana spiež mūs tuvoties apzinātai mīlestībai.

Tātad, kas īsti ir apzinātas attiecības?

Tās ir romantiskas attiecības, kurās abi partneri jūtas atdevušies mērķim un tas mērķis ir izaugsme. Individuāla izaugsme. Kolektīva izaugsme kā pārim. Izaugsme, kas padara pasauli par labāku vietu.

Līdz šim lielākā daļa cilvēku uzsākuši attiecības, lai apmierinātu savas personiskās vajadzības. Tas varētu strādāt uz dažiem gadiem, bet, galu galā, attiecības mūs pieviļ un rezultātā mēs attopamies neapmierināti.

Bet tad, kad divi cilvēki sanāk kopā ar nolūku izaugsmei, attiecības tiecas uz kaut ko daudz lielāku kā apmierinājums. Partnerība kļūst par evolūcijas ceļojumu, un diviem indivīdiem ir iespēja paplašināties vairāk kā viņi varētu vienatnē. Rezultātā, rodas dziļa apmierinātība un ilgtermiņa piepildījums.

Tātad, ja Tu esi kāds, kurš jūtas gatavs pārnest savu romantisko mīlestību nākošajā līmenī, zemāk ir četras īpašības, kuras raksturo to, ko nozīmē būt apzinātam pārim. Laipni lūgti uz apzinātu attiecību ceļa. Šī ir mīlestība nākošajā līmenī …

1. Apzinātais pāris nepieķeras attiecību iznākumam – izaugsme ir pirmajā vietā.

Nepieķerties attiecību iznākumam nenozīmē to, ka Tev vienalga, kas notiks! Tas nenozīmē arī to, ka Tev nav fantāziju par to, kā attiecības raisīsies.

Tas nozīmē to: Tu esi vairāk atdevies izaugsmes pieredzei nekā tam, lai panāktu, ka attiecības strādātu.

Realitāte ir tāda, ka mēs šeit esam, lai augtu. Fiziski, mentāli, emocionāli un garīgi. Tad, kad izaugsme apstājas, mēs automātiski jūtam, ka kaut kas ir nogājis greizi. Tāpēc, ka tā arī ir. Bez izaugsmes mēs nepiepildām savas dvēseles mērķi.

Diemžēl, šodien attiecības apslāpē izaugsmi vairāk kā pastiprina to. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc mums neizdodas romantiska mīlestība.

Mēs vēlamies, lai mūsu partneri uzvedas noteiktā veidā, mēs apspiežam sevi, lai izpatiktu citiem un drīz vien mēs jūtamies mazi, apspiesti un neizpratnē par to, kas mēs esam kļuvuši. Šis, neizbēgami, liek attiecībām justies kā būrim, no kura mēs gribam izlauzties. Bet neveiksmīgā patiesība ir: mēs esam iesprostojuši paši sevi.

Apzināts pāris vērtē izaugsmi augstāk kā jebko citu, jo viņi zina, ka tas ir tas noslēpums tam, kā uzturēt attiecības dzīvas. Pat tad, ja izaugsme ir biedējoša (jo tā ved mūs uz nezināmo), pāris ir gatavs tiekties uz paplašināšanos, pat riskējot ar izaugšanu ārā no šīm attiecībām. Šī iemesla dēļ, attiecības uztur dabisku dzīvības sajūtu, un tāpat  arī mīlestība pārī.

2. Katra persona attiecībās ir apņēmusies atbildēt par saviem  s**iem.

Apzinātie pāri zin, ka mums visiem ir brūces no pagātnes un viņi saprot, ka šīs brūces neizbēgami tiks atvērtas, jo īpaši attiecībās. Citiem vārdiem sakot, viņi sagaida to, ka jutīsies pamesti, ieslodzīti, atraidīti, aizmirsti, un jebkuru citu s**īgo sajūtu, kas rodas tad, kad mēs cieši sasaistamies ar kādu citu personu.

Lielākā daļa no mums vēl joprojām uzskata, ka attiecībās ir jājūtas tikai labi, un, ja sliktas sajūtas uzpeld, tad kaut kas ir nogājis briesmīgi greizi. Tas, ko mēs neredzam šajā situācijā ir tas, ka šīs s**īgās sajūtas rodas no mūsu pašu kļūdainās uzvedības modeļiem! Šīs problēmas nav izraisījuši mūsu partneri; tās izraisa mūsu uzskati.

Apzināts pāris ir gatavs uzlūkot savas pagātnes un pašreizējās attiecību problēmas, jo viņi zina to, ka, stājoties priekšā šajai uzskatu sistēmai, tās var pārvērsties par jaunu attiecību-realitāti. Disfunkcionālie modeļi izšķīdīs, bet tikai tad, kad mēs vispirms uzņemsimies atbildību par tiem.

3. Visas jūtas tiek akceptētas un neviens iekšējais process netiek nosodīts.

Apzinātās attiecībās ir telpa justies jebkā. Un ne tikai tas. Tur ir telpa, lai paustu šīs jūtas un fantāzijas savam partnerim. Tā ir nervoza teritorija … tas nav viegli izdarāms. Bet tā ir arī viena no visvairāk dziedinošajām lietām, ko mēs varam piedzīvot attiecībās.

Tas ir reti, kad Jūs esat pilnīgi atklāti par to, kas jūs esat, un vēl atveraties, lai ļautu jūsu partnerim darīt to pašu. Jums var nepatikt tas, ko jūs dzirdat; Patiesībā, tas var izraisīt elli jūsos. Bet jūs esat gatavi šai izraisīšanai, ja tas nozīmē to, ka jūsu partneris var būt autentisks.

Kā es jau teicu, mēs esam pieraduši pielāgot un mainīt sevi, lai apmierinātu cilvēkus, kurus mēs mīlam, jo mēs negribam, lai viņi pārstātu mūs mīlēt! Tas apslāpē mīlestību mūsu saistībās.

Vienīgā iespēja ir radikāls godīgums: atklāt daļas no sevis, ar kurām ir grūti dalīties, un ļaut mūsu partneriem darīt tāpat. Tas noved pie sajūtas, ka mūs pazīst, redz un patiesi saprot – kombinācija, kas automātiski pastiprina jūsu mīlestību.

4. Attiecības ir vieta, kur praktizēt mīlestību.

Mīlestība, galu galā, ir prakse. Prakse pieņemšanai, būt klātesošam, piedošanai, un atplest jūsu sirdi jutīgajās teritorijās.

Dažreiz mēs izturamies pret mīlestību it kā tā būtu galamērķis. Mēs vēlamies šo maksimuma sajūtu visu laiku, un, ja tās nav, tad mēs neesam apmierināti ar to, par ko attiecības ir kļuvušas. Manuprāt, šis ir kā nesaprast mīlestības jēgu.

Mīlestība ir ceļojums un izpēte. Tas nozīmē būt atbildīgam par visām dažādajām jūsu attiecību niansēm un jautāt sev:”Ko mīlestība darītu šeit?” Atbilde būs katru reizi savādāka, un tādēļ jūs dabūsiet augt tādos veidos, kā neesat nekad agrāk audzis!

Apzināts pāris ir nikni apņēmies būt mīlestības iemiesojums. Un caur savu atdošanos un praksi, mīlestība ienāk viņu dzīvē un attiecībās veidos, kurus viņi nekad neiedomātos pirms tam. ~~

~Conscious Relationships~ Shelly Bullard ~

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s