..to visu man vajag, lai augtu.

Lai šodien tiešām neko nedarām un vienkārši ESAM.
Lai šogad esam veseli un spēkā gan fiziski, gan mentāli, jo tad spēsim automātiski saudzēt gan sevi, gan citas dzīvas būtnes mums apkārt, gan uzlabot vidi sev apkārt. Lai protam rūpēties par visām savas veselības niansēm, savu enerģijas bāzi un ķermeni kā kopumu. Lai protam atrast palīdzību tajā visā, kad mums to ļoti vajag. Lai ticam savai intuīcijai un sev pašiem vēl vairāk!
Lai esam stiprāki par to, ja kāds saka, ka garša vai atrakcija ir svarīgāka kā dzīvība vai vergošana (t.sk. piena industrija, izklaides izjādes, cirki, zoo) un, ka tajā garšā vai atrakcijā ir kas neaizstājams un svarīgs mūsu veselībai, priekam, dzīvībai vai ilgmūžībai. Lai ticam, ka mums ir sirds! ❤ Lai ticam, ka varam būt mīļi, mīloši un saprotoši kā pret suni un kaķi, tā pret govi, cūku, vistu, garneli un ziloni (vai jebkuru, kam ir vai nav centrālā nervu sistēma).
Lai esam stiprāki un paceļamies pāri tam, ka kāds mums saka, ka jāveic daudz impulsīvus pirkumus ar 10 poliestera biksēm, 15 akrila džemperiem, 25 jaunām ādas kurpēm, 55 plastmasas objektiem 110 plastmasas maisiņos, lai mēs būtu laimīgāki, justos labāk, justos iederīgāki un piederīgāki. Lai šie resursi tā vietā palīdz mums un apkārtējiem, liekot fokusu uz cilvēcisko un mazāk uz lietām.
Lai esam stiprāki, ja kāds mums saka, ka nevaram būt “skaidrā” un nevaram dzīvot un tikt galā ar dzīvi, esot “skaidrā”. Lai atļaujam sev piedzīvot un izdzīvot visu, sajust dzīves spēku un savu īstumu, esot “skaidrā”. Lai spējam būt godīgi pret sevi, strādāt ar sevi, apzināties visu atkarību cēloni un atrast ceļu uz brīvību un mieru.
Lai esam pietiekoši spēcīgi būt maigi un saprotoši pret bērniem, ļaujot viņiem redzēt, just un apgūt empātiju caur mūsu darbībām un mijiedarbību ar pasauli un ar viņiem pašiem, šiem mazajiem cilvēkiem, kuru vajadzības, sajūtas, emocijas, būtība un viedoklis ir svarīgs un atzīstams jau no pirmā trimestra mammas puncī. Lai vienmēr viņiem ir brīva izvēle, ko darīt pašiem ar savu ķermeni, kurus cilvēkus apskaut un kurus bučot. Lai mums ir drosme sargāt viņus un sevi, un dot labu piemēru, kā pašiem sevi sargāt un cienīt. Lai viņiem visiem ir emocionāli veseli vecāki, kuri ir brīvi, sadzijušām, bet vaļā sirdīm, cieņpilni, pieauguši cilvēki ar veselīgu attieksmi pret SEVI, citiem un dzīvi. Lai atļaujam sev apsvērt iespēju paplašināt savu spēju JUST LĪDZI arī līdz citām dzīvības formām apkārt sev, tur upēs, ezeros, okeānos, tuksnešos, mūža mežos, džungļos, kalnos un debesīs, vēl tālāk un vēl plašāk, stiprāk par sevi pašu, saviem bērniem, mājdzīvniekiem, sava maciņa saturu vai mājvietu. Lai esam drosmīgi un iedrošinām citus nebaidīties mainīt vecas tradīcijas un prakses, kas priekš mūsdienām vairs nav humānas, tā vietā droši un drosmīgi atbalstot un iemiesojot jaunas lietas, dzīvesveidu un pasaules uzskatu.
Lai sajūtam sevi jēgpilnus šeit, uz šīs planētas. Lai esam stipri savās pārliecībās, apzinamies sevi, savu spēku un iespējas dzīvot tīri, ar cieņu, pazemību un gaišumu.
Lai prāts un elpa ir vairāk lēni un mierīgi kā satraukti un drudžaini. Lai pavisam, pavisam skaidri un noteikti zinām, apzināmies un jūtam, kas mums dod dzīves spēku un kas atņem. Lai iemācāmies tajā navigēt ar visu savu iekšējo gudrību. Lai spējam rast spēku atļaut sev būt mīļiem, dabiskiem, vienkāršiem, gaišiem, priecīgiem, atbalstošiem, dejošiem, lecošiem, nogurušiem, skumjiem, raudošiem, nesaprastiem, vīlušamies, dusmīgiem un atkal laimīgiem.

Jūtot un pieņemot, ka TO VISU VAJAG, LAI AUGTU tieši tā, lai ik darbība mūsu ikdienā saskan ar mūsu pamatvērtībām.

☀️

Santa

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s